Nákupy

Rozsvieťte Vaše logo s LED modulmi

Ak ste vlastníkom reštaurácie, obchodu, stánku s rýchlym občerstvením alebo inej prevádzky, určite viete, aké ťažké je vyniknúť medzi konkurenciou. My Vám ponúkame možnosť, ako jednoducho môžete zviditeľniť Vaše podnikanie a zvýšiť tak predaj Vami ponúkaného sortimentu. Rozžiarte svoju reklamnú plochu alebo názov prevádzky a zaujmite každého okoloidúceho. Urobiť tak môžete s LED svietením, ktoré si prispôsobíte podľa Vašich predstáv a potrieb. Odteraz Vás už nikto neprehliadne. V našom e-shope nájdete širokú ponuku LED modulov, s akými vytvoríte akýkoľvek žiarivý nápis alebo logo.

cafe and bar

Aplikácia LED modulu je jednoduchá a zvládne ju každý. Na jeho zadnej strane sa totiž nachádza obojstranná lepiaca páska, vďaka ktorej je manipulácia s modulom pohodlná. Ich použitie je samozrejme možné v interiéri, ale aj exteriéri. Vybrať si môžete spomedzi kvalitných LED modulov značky Epistar alebo Samsung. Je na Vás, či si zvolíte studenú, neutrálnu alebo teplú bielu farbu osvetlenia, prípadne siahnete po farebných variáciách. Jeden modul obsahuje tri alebo štyri LED svetlá a ich životnosť je až do 50 000 hodín, takže Vám poslúžia naozaj dlhý čas. Vybrané typy modulov majú navyše aj možnosť stmievania.

svietiaci nápis

Okrem LED modulov máme v ponuke ďalší súvisiaci sortiment a príslušenstvo z oblasti osvetlenia interiérov a exteriérov. Nahliadnite do ponuky nášho zákazníkmi overeného e-shopu a vyberte si na jednom mieste všetko, čo potrebujete k vonkajšiemu aj vnútornému osvetleniu, po akom túžite. S nami Vám nehrozí, že budete musieť dlho čakať na dodanie tovaru. Sme totiž priamym predajcom LED osvetlenia a až 99% tovaru máme aktuálne skladom. V prípade, že nakúpite tovar za viac ako 80€, bude Vaša objednávka doručená kuriérom zdarma. Tešíme sa na Vás v našom e-shope www.ledprodukt.sk, kde nájdete všetko potrebné z oblasti LED svetiel.

Podobné príspevky