Služby

Upratovanie pre náročných

Je dokázané, že čisté a upratané priestory priaznivo vplývajú na naše psychické zdravie. Obzeráte sa práve okolo seba a vidíte chaos, ktorý dokáže vyriešiť len niekoľkohodinové upratovanie? Zabudnite na deň strávený čistením vašej domácnosti alebo kancelárie. Spoločnosť Grant – upratovací servis vám ponúka profesionálne čistiace a upratovacie služby, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších klientov. Objednajte si služby podľa vašich potrieb a zamestnanci Grant – upratovacieho servisu vám ochotne splnia vaše požiadavky. Nakombinujte si ľubovoľné služby tak, aby to pokrylo vaše očakávania. Spoločnosť Grant vykonáva umývanie okien, vysávanie a kobercov a stoličiek, čistenie kobercov, chemické čistenie podláh, extrakčné čistenie čalúneného nábytku, strojové čistenie priemyselných podláh.

vysávanie

Dohodnite si pravidelné upratovanie vašich priestorov a vaše koberce budú povysávané, podlahové krytiny pozametané a umyté, nábytok vyleštený, sklenené plochy umyté, drezy a kuchynky umyté. Rovnako ako domácnosti, tak aj kancelárske priestory vám môže spoločnosť Grant – upratovací servis pravidelne upratovať a čistiť. Veľmi obľúbenou službou od spoločnosti Grant je okrem upratovania aj dezinfekcia priestorov. V súčasnej dobe, kedy pandémia spôsobila obrovské straty na životoch a všetci si uvedomili, aké nebezpečné môžu byť vírusy, sa dezinfekcia stala bežnou súčasťou našich dní.

upratovanie

Nechajte si vaše domáce alebo pracovné priestory vydezinfikovať profesionálmi a chráňte tak svoju rodinu, ale aj zamestnancov, pred prípadnými vírusmi a baktériami. Vyberať si môžete z priemyselnej dezinfekcie alebo chemickej dezinfekcie, ktorá sa vykonáva do 24 hodín. Pre najnáročnejších klientov odporúčame dezinfekciu ozónom, ktorej výhoda spočíva v tom, že sa ozón dostane všade a tým pádom je dezinfekcia naozaj precízna. Tento spôsob dezinfekcie je najefektívnejší a hravo si poradí s koronavírusom typu SARS, roztočmi, plesňami, ale aj s baktériami.

Podobné príspevky