Nákupy

Mikiny, obľubeny odev mužov

Pánske mikiny Bigstarjeans patria k tomu najobľúbenejšiemu oblečeniu, ktoré môžeme vidieť a často aj obdivovať na pánskych outfitoch. Takmer žiadny šatník sa nezaobíde bez tohto módneho odevu. K pánskym mikinám si našli cestu rôzne vekové kategórie. Či už mládež, malé deti alebo ty najstarší, čiže seniori. Existujú rôzne druhy mikín, ktoré sa líšia medzi sebou strihom, funkčnosťou či praktickosťou, teda napríklad rozmiestnením vreciek. Medzi základne, ale zároveň veľmi populárne druhy patrí mikiny s kapucňou, ktoré sa obliekajú cez hlavu. Nosia ich mladí ľudia, ale aj pokročilejšie generácie.

mikiny

Takéto mikiny majú aj kapucňu, ktorá je umiestnená v zadnej časti. Ide o doplnkovú pokryjú hlavy, ktorú si v prípade potreby používatelia majú možnosť nasadiť na hlavu. Zvyčajne majú aj jedno vrecko, ktorá sa nazýva “klokanie” keďže sa nachádza v strede a ide o otvorené vrecko z oboch strán. Ďalším obľúbeným druhom sú mikiny športového typu na zips. Zvyčajne tieto druhy nemajú kapucňu, ale existujú aj modely na zips, ktoré kapucňu vlastnia, ale to už ide skôr o módne kúsky ako o tie športové. Mikiny na zips sú veľmi praktické keďže sa dajú kedykoľvek rozopnúť v prípade potreby pocitu tepla. Nemusíte, teda dávať dole celú mikinu, ale len si ju jednoducho rozopnúť.

Mikiny

Mikiny mávajú aj vrecka, ktoré bývajú na zapínanie. Kvalitný zips nám zaručí, že sa obsah vreciek nedostane nikdy von, samozrejme bez toho, aby sme to my nechali. Mikiny majú všeobecne rôzne farebne kombinácie, ktoré môžu na nás pôsobiť veľmi esteticky a pôvabne. Klasické farby, ako čierna sivá či biela sú v stále v kurze. Mladšie generácie http://www.vystava.sav.sk/tretia-generacia-pocitacov/ radi experimentujú a obľubujú výraznejšie farby ako je žltá, červená či oranžová. Taktiež nosia radi mikiny, ktoré majú rôzne značky, logá či nejakú zaujímavú potlač. Obľúbené motívy sú športové tými či rôzne hip-hopové potlače. Pánske mikiny bigstarjeans.

Podobné príspevky