Služby

Prebuď svoje telo

Vitajte v našom tantrickom masérskom salóne, ste na mieste, kde sa pohodlne môžete objednať na masáž vašich snov. Tantra je totiž kráľovnou medzi masážami a kto ju nezažil, prichádza o fantastický zážitok. Ak k nim patríte,napravte túto chybu a pozrite sa, čo všetko ponúkame. Ponuka masáží a ich cenové ohodnotenie je prispôsobené našim zákazníkom. Ceny sa odvíjajú tak od zložitosti a času služby. Vopred však zdôrazňujeme, že dodržiavame hygienické zásady, a sprcha pred a po a s ňou zároveň relax je u nás prvoradá. Keďže si vážime ľudské telo, uctievame ho pozdravom namasté. Klasická masáž je pre všetkých začiatočníkov, ktorí možno s tantrou dlho váhali a idú na istotu.

sexi zena

Jednosmerná masáž je len z pozície profesionálnej masérky, ktorá má celú masáž takpovediac v rukách. Masáž lingamu slúži na prebudenie sexuálnej energie a zavŕši tento typ masáže tak, že sa budete radi vracať. Ak túžite po obojsmernom odovzdávaní energie, vzájomná body tantrická masáž dokáže v tomto smere naplniť vaše túžby. Celkový cenník služieb nájdete na našich stránkach, kde sa vopred dá dohodnúť na vybranej masáži, odporúčame hodinu vopred. Tajomstvá a mystika lákajú našich zákazníkov prostredníctvom secret dark masáže, kde si okrem kvalitnej služby užijete aj vzrušujúci pocit z neznámeho.

sexi zena

Spoločná sprcha je čarovným spôsobom, ako sa zrelaxovať a tantrická masáž rain mutual patrí určite k vyhľadávaným typom našich masáží, s ktorou sú zákazníci vždy nadmieru spokojní. Zákazníci, ktorí preferujú luxusné veci a vyžadujú si špeciálny prístup určite ocenia Tantrickú masáž Special. Naša atraktívna masérka vás dvakrát odmení masážou intímnych častí, bude sa vám venovať naplno v úvodnej sprche a spoločne si dožičíte fľašu sektu alebo vína. Rovnako tak masáž all inclusive je pre tých najväčších milovníkov http://www.tvnoviny.sk/my-zeny/1889957_dobre-rady-pre-milovnikov-psov života. Budeme radi, ak si náš salón obľúbite a radi vás budeme opakovane vítať.

Podobné príspevky