Služby

Spoločný oddych

V rámci manželstva alebo partnerstva, ktoré trvá niekoľko rokov upadajú páry do stereotypu. Milovanie už nie je také vzrušujúce a záživné. Už sa nám nechce venovať partnerovi toľko času, veď už máme v podstatu istotu, že je náš. Nemusíme sa toľko snažiť, aby sme si ho získavali maličkosťami ako predtým, už ho máme celého pre seba. No, tu je na nás prichystaná celkom veľká pasca. Takto to nemôžeme nechať. Ak náš vzťah upadne do tohto stereotypného kolotoču, tak máme zarobené na poriadny problém. Začneme sa nudiť a hľadať zážitky niekde inde. Treba teda vykročiť zo svojej komfortnej zóny a vymyslieť niečo nové – záživné aj s našou partnerkou. Hoci teraz ešte nezažívame http://www.autoskola-testy.cz/prohlizeni_otazek.php%3Fotazka%3D373-do_useku_pozemni_komunikace_za_touto_dopravni_znackou problémové obdobie, tak to môže poľahky prísť a potom to už nebude také jednoduché.

kvapky na žene

Kde niečo také nájdete? Tantrická masáž pre páry tatradiamond.sk vám zabezpečí to, o čom hovorím. Vnesie do vášho života nový zážitok, skúsenosť, ktorá bude pre vás ako afrodiziakum. Hoci pôjdete na masáž spolu, vy nebudete masírovať a ani vaša partnerka. Spoločne si budete užívať slastné chvíľky, keď sa o vaše potešenie bude starať niekto iný. Vidieť svoju partnerku ako si užíva pocity dokonalého uvoľnenia bude pre vás isto zážitkom na dlhé obdobie. Budete mať spoločnú tému na ďalšie dni. Zážitok, ktorý vás stmelí a prinesie aj do vašej spálne nový vietor. Je možné sa objednať na tantrickú masáž v páre a užiť si ju aj v oddelených miestnostiach, ak po tom túžite. Bude to tak opradené kúskom tajomstva, že čo sa asi tak deje za druhými dverami.

muž v kresle

Samozrejme, že táto masáž nie je vhodná pre každý pár, vy si musíte zvážiť, či váš partner alebo partnerka je vhodný na niečo také. Vy ho poznáte najlepšie a preto budete vedieť najlepšie zhodnotiť, či áno alebo nie. Jednoducho treba s ním komunikovať, to je základ každého vzťahu a nedostatok komunikácie je zasa základ každého problému. A tým sa práve touto masážou chcete určite vyhnúť.

Podobné príspevky