Nákupy

Nosenie legín aj v zime? So zateplenými legínami žiadny problém.

Legíny sú vďaka ich pohodlnosti, ľahkému materiálu, príjemnej látke na dotyk a mnohým farebným prevedeniam či strihom veľmi často využívaným kúskom oblečenia. Ženy ich s veľkou obľubou, kvôli komfortnému pocitu nosia každodenne, a to aj do práce, kedy ich čaká naozaj dlhý a náročný deň. Univerzálne využiteľné legíny sa ľahko kombinujú s dlhšou blúzkou, košeľou, tunikou alebo elegantným tričkom, prípadne si ich môžete obliecť aj pod šaty alebo sukňu. Práve ľahší materiál a tenšia látka z nich však robí skôr odev vhodný do teplejšia počasia a na slnečné jarné či letné dni.

zateplené legíny

So začiatkom pravej jesenne, kedy sa počasie výraznejšie mení a nastávajú naozaj chladné rána a večery, tenučké legíny pravdepodobne nie sú príliš vhodným odevom, pokiaľ nechcete prechladnúť alebo ochorieť. Príchod jesene a zmena farby lístia by mali znamenať výmenu letného ľahučkého šatníka za teplejší jesenný, plný hrubších svetrov, mikín, prechodných búnd a kabátov.

čierne legíny

Ak sú však legíny vaším obľúbeným a každodenne noseným kúskom oblečenia, ktorého sa nechcete vzdať ani počas chladného počasia, nemusíte tak urobiť, pretože stačí vymeniť tenšie legíny za tie zateplené. Zateplené legíny sú dostatočne hrubé a z ich vnútornej strany obsahujú mikroflis, vďaka ktorému sa ich nemusíte vzdávať ani počas mrazivej zimy. Na vytvorenie dokonalého outfitu a jednoduchého vytvarovania tela odporúčame zvoliť zateplené legíny double push, ktoré sú vylepšenou verziou známeho push up strihu. Práve vďaka double push získate dvojitý efekt perfektne https://bydleni.idnes.cz/diskuse.aspx%3Fiddiskuse%3DA171102_112323_dum_osobnosti_web vytvarovaného a vyzdvihnutého zadku, ktorý bude pôsobiť ako vymodelovaný. Postavu pomôže opticky zoštíhliť aj vyšší pás, ktorý sa na zateplených legínach nachádza a vie šikovne ukryť nedostatky. Príjemný elastický materiál a viaceré veľkostné možnosti zateplených legín zase zabezpečia to, aby sa vedeli úplne prispôsobiť každému telu.

Podobné príspevky