Mobil

Vtipné svadobné oznámenia pre každého

Svadba. Častokrát patrí medzi jednu z najdôležitejších udalostí v živote ľudí. Verejné spečatenie lásky, ktoré sa udeje počas svadobného obradu, často pohne aj tým najzatvrdenejším srdcom, ktoré prestalo veriť na lásku. Ženy si už ako malé dievčatká predstavujú svoje svadobné šaty. Ako budú kráčať k oltáru a ako si zatancujú so svojím milovaným prvý svadobný tanec. Snívajú o láske, ktorá zmení ich život a o partnerovi, ktorí ich bude milovať nadovšetko. A keď nakoniec tento deň nadíde, často sú tými najšťastnejšími ženami na svete.

svadobná fotka so srdcom

Ak sa aj vy pomaly pripravujete na váš svadobný deň, naša firma je vám k dispozícii. V takýchto chvíľach, ktoré sú tak výnimočné a neopakovateľné, chceme mať nablízku aj svojich blízkych. Rodičov a súrodencov, ktorí pri nás stoja od začiatku našich životov, širšiu rodinu, ktorá nás sprevádzala na našej životnej ceste, priateľov, ktorí nám zmenili život či kolegov a známych, ktorí nám prirástli k srdcu. Preto nezabudnite dať svojim najbližším vedieť o svojom veľkom dni. Naše svadobné oznámenia sa postarajú o to, aby sa táto dobrá zvesť dostala ku každému. Na výber máte z mnohých motívov. Ak ste vy a váš partner alebo partnerka skôr humorný typ, máme pre vás v ponuke aj vzory vtipného svadobného oznámenia.

mladomanželia po svadbe

Všetky typy svadobných oznámení sú tlačené na kvalitnom papieri a vieme vám vyhotoviť v rovnakom motíve taktiež aj menovky, pozvánky k stolu, etikety na fľaše či kartičky na výslužky. Tak budete môcť priniesť smiech naozaj do každého momentu vášho svadobného dňa. Pred samotnou tlačou vám samozrejme pošleme aj grafický návrh oznámenia, ktorý ešte môžeme spoločne zmeniť podľa vašich predstáv. Vaše svadobné oznámenie tak bude odrážať osobnosť a humor vás a vášho partnera či partnerky. Veríme, že aj vďaka našim svadobným oznámeniam bude váš veľký deň plný smiechu a radosti v kruhu vašich najbližších.

Podobné príspevky