Mobil

Zbavte sa zbytočných bolestí a stavte na kvalitný spánok vďaka naším matracom!

Slovo matrac vychádza z arabského slova „matrah“, čo znamená pohodlie, oddych. Ak si chcete aj Vy zabezpečiť kvalitný relax a pohodlie, stavte na matrace vysokej kvality! Už do pradávna ľudia hľadali spôsob ako si vylepšiť nočný spánok, a tak postupom času sa vytvorili špecifické podložky, rôznej funkcie a tvarov, ale aj rozmerov, ktoré majú za úlohu vylepšiť a spríjemniť nočný spánok ľudí. A nielen to, ale aby si aj na tejto podložke mohli pohodlne oddýchnuť, napríklad pri čítaní knihy, pozeraní televízie, alebo len tak poleňošiť. Matrace ako ich teraz poznáme, prešli dlhým vývojom, čo sa týka materiálu, zloženia a tvarov.

kvalitný spánok vďaka matracu

Momentálne ľudia preferujú vysoké matrace pre maximálny komfort spánku. V našej ponuke nájdete aj matrace vyrobené na mieru, čím chceme vyhovieť maximálnemu komfortu zákazníka. Okrem toho si môžete vybrať zo širokej ponuky matracov, či už od lacnejších alebo po luxusné, pre náročnejších zákazníkov. V ponuke máme matrace do postele vyrobené z kvalitnej švajčiarskej peny Sanitized, pre zdravý a kvalitný spánok! V ponuke máme ortopedické matrace, ktoré môžeme rozdeliť do dvoch skupín, a to na sendvičové a pružinové matrace. U nás nájdete matrace rôznych designov, rozmerov a materiálov. Stavte na kvalitný a pohodlný spánok, vďaka naším skvelým matracovým podložkám za skvelé ceny!

kvalitný oddych a pohodlie

Matrace od spoločnosti SEGUM, sú vytvorené pre Váš komfort a zdravie! Prispôsobíme sa Vaším požiadavkám! Vyskúšajte kvalitné slovenské matrace za bezkonkurenčnú cenu! Máme dlhodobú históriu a veľa spokojných zákazníkov! Zlepšite si spánok a zbavte sa zbytočných bolestí, či už chrbtice alebo hlavy! Už žiadny nekvalitný spánok a migrény! Vyberte si matrace od mäkkých (penových) ako mäkkučká vata, až po tvrdšie (pružinové) a my Vám garantujeme, že si vyberiete ten správny matrac, o akom sa Vám ani len nesnívalo!

Podobné príspevky