Nezařazené

Vybavenie úveru online

Človek sa konečne rozhodol vziať si úver, avšak ešte ho čakala pomerne dlhá cesta, nakoľko sme si museli dohodnúť ešte súkromné stretnutie v pobočke banky a následne až vtedy a na tom mieste sa začala činnosť konečne točiť okolo vybavovania úveru. A to som nespomenul byrokratické postupy na čele s nosením papierov týkajúcich sa potvrdenia o príjme, doklady totožnosti + doklad k overeniu našej osoby, či sme my skutočne my, alebo sa na seba len hráme a kradneme si svoju identitu. Boli to možno trochu otravné, avšak pre poriadok povinné postupy.

banka

A tieto postupy pokračovali ďalej. A to i do tej miery, že sme museli preukázať našu morálku na základe našej platobnej histórie, no a ako by to nestačilo, nakoniec nás pán alebo pani ešte preverili, či sa nenachádzame v registri dlžníkov ( čo mohli urobiť na začiatku). Osobný typ stretnutia síce pôsobil možno vieruhodne, ale takisto aj komplikovane a nakoniec sme možno ani nevybavili typ úveru, aký by nám vyhovoval. No po zdĺhavých postupoch sme boli náchylnejší pristúpiť na každú možnosť, na svoj prvotný záujem a vlastne svoj záujem ako taký sme začali pomaly zabúdať, väčšinu rozhodnutia sme aj tak prispôsobili bankárovi a na jeho posudku, či nám požadovaný úver nakoniec poskytne. Odpoveď bola aj tak z jeho strany neistá ale možná, takisto ako naše zmiešané pocity.Typické. Prečo ale píšem v minulom čase?

Žijeme v roku 2018 a k dispozícii máme internet, počítače, smartfóny, no a elektronické služby, ktoré začína využívať viacero poskytovateľov a bánk. Tým pádom môžeme viacero vecí vybaviť praktickejším spôsobom, priamo z nášho mobilu alebo počítača.

operátor

Ak vravíme o pôžičke niekoľkých desiatok alebo stoviek eur, pomôže nám online pôžička. Aj v tomto prípade musí existovať určitý poriadok, no formulár vyplníme a odošleme online, na základe čoho sa nám ochvíľu telefonicky ozve operátor firmy a následne sa môžeme dohodnúť oveľa praktickejším spôsobom. 

Podobné príspevky