Nákupy

Spoľahlivé covid testy

V posledných rokoch nejedného z nás potrápila pandémia v podobe korona vírusu. Ako vieme,nie je tento vírus ešte zďaleka za nami a preto je ochrana vlastného zdravia na mieste. Ponúkame Vám antigénové testy na predaj https://www.covidexpert.sk/antigenove-testy/, preto, že antigénové testy sú jednou z mála možností, ako sa brániť voči tomuto neviditeľnému nepriateľovi. Antigénový test, respektíve test na COVID – 19 pomôže odhaliť respiračné ochorenie u osôb bez príznakov a práve to napomôže k lepšiemu zabráneniu šírenia tohto ochorenia vo Vašom blízkom okolí. Ochránite tým svojich známych, blízkych, či rodinu.

anti gén

Ponúkame Vám výhradne testy, ktoré sú certifikované a kvalitné. Môžete sa na ne spoľahnúť a výsledok si viete sami vyhodnotiť už v priebehu pätnástich až dvadsiatich minút. Samotné testovanie a teda testy samotné sú jednoduché, nie je náročné si tieto testy urobiť v domácom prostredí. Zvládne to naozaj každý. V našej ponuke nájdete dva druhy testov COVID – 19, a to testy zo slín a rovnako tak testy vykonané výterom z nosa. Pri výbere antigénových testov si môžete zvoliť či si chcete zakúpiť test zo slín alebo z nosa. Či už si vyberiete jeden alebo druhý typ je len na Vás, každopádne k vykonaniu týchto testov nie je nič potrebné.

testy na covid

Všetko čo budete potrebovať na vykonanie antigénového testu nájdete priamo v balení. Antigénové testy sú kvalitné a spoľahlivé. Cena za tieto antigénové testy sa pohybuje v rozmedzí od niekoľko desiatok eur a pre náročnejších je tu možnosť zakúpenia si týchto testov aj v pomerne väčších baleniach, kde sa cena za takéto antigénové testy pohybuje v niekoľkých stovkách eur. Pri antigénových testoch zo slín je citlivosť týchto testov až 93,94%. Tieto testy si môžete zakúpiť už od 25- kusového balenia, čo postačí na určitý čas, počas ktorého sa viete ubezpečiť o svojom zdravotnom stave voči SARS -CO -V2 a tým chrániť svoje blízke okolie.

Podobné príspevky