Nezařazené

7 signálov, že sa ZAMILOVAL

Ak váš nový objav nie je ten tip, ktorý vám na rovinu povie, že sa mu páčite a vy neviete na čom ste, čítajte ďalej.  Stačí poznať signály, podľa ktorých odhalíte, že to myslí vážne. Máme pre vás 7 signálov, ktoré ho prezradia.
lodičky na vodě
Prezradia ho jeho oči
Bude sa na vás neustále pozerať, pretože mu pripadáte krásna. A viete, že muži sa na objekt svojho záujmu pozerajú radi. Môžete ho pristihnúť, že sa pozerá dlhšie, ako považujete za normálne. Nemôže za to. Ďalej si môžete všimnúť rozšírené zorničky , pretože ak si chceme objekt užiť a moc sa nám páči, máme zorničky rozšírené.

Je tichý, alebo hlučný
Môže to byť veľmi individuálne. Niektorí muži sú tichý, pretože sú plachý. Iný naopak môžu okolo seba vytvárať rozruch, pretože chcú byť stredobodom vášho záujmu. Predvádza veľké gestá, proste urobí všetko pre to, aby vás  zaujal.

Chce ti pomáhať
Pracujete spolu a on za vás urobí ťažký projekt? Alebo je ochotný vám s čímkoľvek, kedykoľvek pomôcť? To nikdy nie je iba tak. Drží vám všade dvere a keby ste zabudli obed hladoval by kvôli vám? Sú to jasné signály. POZOR: s tými dverami to treba brať s rezervou, nie každý gentleman po vás ide J

Za každú cenu chce byť vo vašej blízkosti
V práci si nájde milión zámerov, aby mohol vojsť do vašej kancelárie? Akosi často sa zrazu stretávate? Cez víkend prejde celé mesto len aby vás našiel? Ďalší signál, ktorý nie je náhoda. Muž, ktorý chce byť skutočne s vami a je zamilovaný, si vás vždy nájde.

Stále sa ťa dotýka
Ak spolu začínate chodiť a nie ste si istá, či má ozajstný záujem, zamerajte sa na jeho dotyky. Využije každú možnosť, kedy sa ťa bude môcť dotknúť. Nemyslíme tým dotyky erotického charakteru, ale dotknutie sa tvojej ruky, upraví ti vlasy, odstráni špinku z tvojho oblečenia. Verte tomu, alebo nie, ale zamilovaný muž viac túži po tom, aby vás mal zabalenú v deke, v ktorej sa cítite božsky, ako nahú v posteli.

Žiarli – na všetko, všetkých
Zamilovaný muž žiarli na všetkých chlapov. Zbadá ťa v blízkosti nejakého muža a je to tam.  Aj keď je to brat, bratranec, či kamarát z detstva, bude mať veľký problém, aby medzi vás nevrazil. Bude nešťastný, keď si dáte babskú jazdu s kamarátkami, ale nie kvôli tým kamarátkam, ale kvôli všetkým mužom, ktorí sa pohybujú okolo.
zrzka v objetí
Počúva ťa a rešpektuje
Keď sa už nejaký čas poznáte a stretávate sa je veľmi pravdepodobné, že sa začnete baviť aj o veciach, ktoré ho veľmi nezaujímajú. Ak zareaguje štýlom, že to chápe, rešpektuje vás, ale vyjadrí svoj názor a uzná, že sa v tom líšite záleží mu na vás. To, že vás počúva prejaví tým, že vám prinesie darček o ktorom ste hovorili, pozve vás na váš obľúbený film, jedlo, obľúbené miesto. Povedali ste, že milujete ruže? Od muža, ktorý vás miluje ich čoskoro dostanete.

Podobné príspevky