Nezařazené

Legenda sa Vracia

Staro – nová Nokia 3310 sa vrátila do starých koľajní a namiesto dotykového displeja ostala v klasickom tlačidlovom štýle. Čo sa ale týka pamäte v tom to sa Nokia zlepšila a teraz je veľkosť úložiska 2 GB a môžete ju rozšíriť až do 32 GB. Displej je malý ale za to kvalitný a oproti dotykovým telefónom m minimálnu šancu sa rozbiť-. Rozšírenie v pixeloch má 240 x 320 a Uhlopriečka displeja je 2,4″ (6 cm).

mobil

Fotoaparát obsahuje Led blesk a rozšírenie fotoaparátu je 2Mpx. Svoju Sim kartu pripojíte na GSM, GPRS, EDGE pásma, a do telefónu vložíte štandardnú mini simku. no škoda že nie je 4G sieť pre rýchlejšie pripojenie, Tento TLEFON sa ale polepšil v tom že už obsahuje mikro Usb nabíjanie a klasickú 3.5 milimetrový Jack pre pripojenie slúchadiel. Čo sa ale týka ale batérie tak to nie je to čo sme od Nokie čakali. Batéria totiž obsahuje len 1200mAh, no mohla byť výdrž o trochu väčšia. Rozmery sú 13 x 116 x 51 mm. / hĺbka šírka a výška.

Čo sa ale týka funkcii tak tento telefón obsahuje len Bluetooth, a FM Rádio čo je málo pre tento staro nový telefón. Výrobcovia mohli pridať aspoň pripojenie Wifi, alebo lepší kvalitnejší fotoaparát, no žiaľ nič také neobsahuje.

Tento telefón si môžete zakúpiť v rôznych farbách ktoré sa Vám páčia. To je asi jediné plus čo pre výrobcu legendárnej Nokie 3310. Tento telefón si môžete zakúpiť s približnou cenou 58.90 €, čo je pre 3310 cena akurát.

nokia

Na samotný závor musím avšak dodať že tento telefón je skôr pre ľudí ktorý nevedia pracovať s dotykovými telefónmi. Mladý ľudia by si ho kúpili približne v roku 2005 ako novinku, keď ešte neboli smartphone v populácii a vtedy by sa predalo viac ako 5milionov kusov. Ešte musím spomenúť že tento telefón obsahuje aj legendárnu hru hadík ktorá ostala zo staršej verzii, no to je asi všetko čo si môžete v tom to telefóne zahrať. Či je nejaká možnosť stiahnutia aj iných hier zatiaľ nie je známe.

Podobné príspevky