Nákupy

Moderná domácnosť

Pokiaľ uznávate najmodernejšie technológie a ste zástancom moderného bývania, určite uvítate triakové ovládače. Takzvané triakové ovládače sú ovládače, ktoré Vám umožnia ovládanie osvetlenia za pomoci aplikácie. Jedná sa o Smart technológiu a teda o modernú technológiu, ktorá je vhodná do každej domácnosti ale taktiež aj pre kancelárie a mnohé iné obdobné priestory. Takéto diaľkové ovládanie osvetlenia má mnoho výhod. Jednou z nich je vysoká úspora elektrickej energie za samotné osvetlenie. Vďaka triakovým ovládačom https://www.ledprodukt.sk/161-triakove-led-ovladace/ už nebudete musieť v noci po tme hľadať na stenách vypínače. Za pomoci LED ovládača – GLASS – 2 okruhy získajte elegantný ovládač pre jednofarebné LED pásy alebo aj iné osvetlenia ešte dnes. Jeho umiestnenie spočíva bežnom umiestnení, ako pri klasických vypínačoch, no vďaka zabudovanej batérii nie je nutné žiadne napájanie na elektrickú sieť.

moderné technológie

Po jeho umiestnení postačí jednoducho spárovať ovládač s prijímačom, ktorý umožní korigovať LED osvetlenie jednoducho a rýchlo. Na stránke www.ledprodukt.sk nájdete ponuku tirákových ovládačov a samotných prijímačov v rôznych prevedeniach. Vyberať si môžete z bežného LED ovládača v tvare štvorca, ale taktiež aj led ovládač nástenný otočný napríklad – biely. Jedná sa o elegantný nástenný ovládač, ktorý svojou eleganciou očarí každého. Takéto ovládače na stenách vzbudzujú elegantný vzhľad a moderný dizajn. Vďaka zabudovaným batériám, ktoré sú súčasťou balenia, sa nemusíte starať o žiadne napájanie káblov. Aj tento ovládač postačí jednoducho spárovať s prijímačom. Vďaka tomuto jednému ovládaču dokážete ovládať aj viacero prijímačov súčasne.

moderná domácnosť

S týmito ovládačmi si môžete korigovať stmievanie osvetlenia od 1 až do 100%. Nezabudnime ani na potrebné triakové prijímače, kde si môžeme spomenúť napríklad RF Triakový prijímač 230 W s funkciou zapnutie – vypnutie a stmievanie. Vďaka tomuto triakovému prijímaču dokážete pomocou diaľkového zapnutia/vypnutia ale aj stmievania ovládať intenzitu stmievateľných LED žiaroviek ale LED svietidiel, ktoré sú obohatené o stmievateľný zdroj. Tento triákový prijímač je kompatibilný z wolforavmovými a halogénovými žiarovkami, ktoré sú vysoko úsporné a vďaka ktorým usporíte množstvo elektrickej energie. Elektrický vstup týchto triakových prijímačov je 220 – 240V AC a výstup je 2020 – 240V AC. Buďte moderný majiteľ modernú domácnosť a vyberte si na ledprodukt.sk.

Podobné príspevky