Nákupy

Nechty – prvé, čo si všímame

Problémom nechtov môže byť ich obhrýzanie alebo špina skrývajúca sa pod nechtami. Pri podávaní si rúk je to naozaj prvá vec, ktorá udrie druhej strane do očí. Môže sa prejaviť znechutenie v tvári zo špiny. Už len pomyslenie na to, koľko už tú špinu za nechtami máte. Možno len od včera, no aj tak to nie je príliš vábne. Je pochopiteľné, že pri istých činnostiach ako je napríklad okopávanie, čistenie húb alebo nejakej zeleniny sa vaše nechty zamažú. No, samozrejmosťou je, že keď idete na dôležité stretnutie, tak si ich očistíte. Už len obyčajná päťminútová sprcha vás zbaví tej najväčšej nečistoty, ktorá sa pod nechtami skrýva.

žena drží telefón

Riešením na problém vašich nechtov býva uv gél na nechty. S ním si vykúzlite také nechty, po akých túžite. Dlhé, krátke, jemné, decentné, do roviny alebo do oblúka, špicaté, jednoducho aké len chcete. Po akých vám srdce piští. Nie každý má totiž rovnaké vkus. Možno sa práve vám zapáčili nechty, ktoré sú krátke, ale jemné a vynikne tak váš sexepíl. Niekomu pripadajú naopak vkusné dlhé nechty, ktoré sú zakončené špicom. Líši sa to od ženy k žene. Možno práve vás nasmeruje váš manžel, ktorý pre vás vyberie nechty, ktoré sa páčia jemu. A vy si ich aj dáte, pretože chcete potešiť jeho oko viac než to svoje.

podpisovanie zmluvy

Čím je kúzelný taký uv gél na nechty?

Je dostatočne pružný a zároveň odolný. Tak ako skutočné nechty. Nemusíte sa báť, že sa vám necht zlomí v nečakanej chvíli. Pevnosť a odolnosť sú prioritou pri výrobe uv gélov. Také gélové nechty sú naozaj výborným pomocníkom hlavne vtedy, ak máte prácu pri ktorej musíte mať neustále upravené nechty. Takú, pri ktorej je jednoduchšie si ich dať upraviť raz za mesiac ako si ich maľovať, brúsiť, strihať a upravovať každý druhý deň alebo dokonca každý deň. To zaberá dosť veľa času a musíte myslieť na to, že vám niektorý deň môže byť zle, bolieť vás hlava, žalúdok alebo niečo iné a na upravovanie nechtov nebudete mať dostatok času.

Podobné príspevky