Služby

Tantra masáž, uvoľnenie a duchovná harmonia

Tantra Bratislavatantra, starodávna metóda, ktorá sa zrodila v duchu spirituality, sa stáva stále populárnejšou vo svete. Je to zážitok, ktorý nie je len o uvoľnení tela, ale aj duše. Predtým, ako sa rozhodnete pre tento zvláštny spôsob relaxácie, je dôležité poznať niekoľko dôležitých faktov. Pri plánovaní svojej návštevy je dôležité objednať sa minimálne hodinu vopred. To zabezpečí, že budete mať čas, ktorý si zaslúžite, a že vaša masérka bude pripravená a vytvorí pre vás ideálnu atmosféru.

Hygiena a bezpečnosť sú vždy na prvom mieste. Pred aj po masáži máte možnosť využiť sprchu.

Tantra ≠ Sex

Je dôležité si uvedomiť, že tantra masáž nie je sexuálna služba. Ide o techniku, ktorá je zameraná na uvoľnenie a harmonizáciu tela a mysle, nie na sexuálny akt. Očakávajte zmyselné, no nie sexuálne zážitky. Ak ste si u nás už užili niekoľko tantrických masáží a chcete sa k nám vrátiť, môžete sa tešiť na doživotnú zľavu na naše tantrické masáže a masáže lingamu. Veríme v odmenu pre našich verných klientov.

masaz

Ako to prebieha?

Po vybratí svojej masérky online prídete do nášho salónu, kde vás čaká príjemná atmosféra. Ponúkneme vám čaj alebo kávu, aby sme zintenzívnili vaše zmysly. V niektorých špeciálnych programoch môžete mať aj víno alebo sekt na ešte väčšie povzbudenie. Po krátkom zoznámení vás čaká to, prečo ste tu – tantrická masáž a dokonalé uvoľnenie.

akt

Pred samotnou masážou si oblečiete sárong, aby sa zachovala 100 % hygiena. Pred masážou vás budeme prosiť o sprchu. Po ukončení senzuálnej masáže necháme vás oddýchnuť a nasýtiť sa zážitkami. Potom môžete absolvovať sprchu a obdržíte milý darček na znak našej vďaky za vašu návštevu. Na záver tantrickej masáže môžete zažiť rituál „namaste,“ ktorý vyjadruje úctu a spojenie tela a mysle. Jedná sa o krásny rituál spočívajúci v spojení dlaní v oblasti srdca, ktorý vyjadruje úctyhodný pozdrav. Tantra masáž je o prebudení zmyslov, relaxácii a duchovnej harmonii. Je dôležité byť pripravený na tento jedinečný zážitok a nasledovať všetky uvedené pokyny pre optimálnu pohodu.

Podobné príspevky