Nákupy

Vaše reklamné tričko

Vaše reklamné tričko

Čaká Vás verejná akcia a chcete aby o Vás každý vedel?

Buďte neprehliadnuteľný a zvoľte si svoje reklamné tričko, ktoré upúta

pozornosť potencionálnych zákazníkov.

Ako sa lepšie dostať do povedomia v dave ako výrazným reklamným predmetom.

Aké si vyberiete Vy?

Buďte na očiach

Čím viac ľudí pozná Vašu značku, tým viac možností k predaju máte. Reklamné tričká sú trendy a všimne si ich každý. Využite príležitosť zviditeľniť sa aj v dave ľudí.

Nie je nič jednoduchšie. Získajte pozornosť pre svoju značku bez námahy a oslovovania potencionálnych zákazníkov.

Aké sú výhody reklamných tričiek

Hlavnou výhodou je ich viditeľnosť. Ak zvolíte jasné farby s výrazným logom je viac ako isté, že svojim zákazníkom padnete do oka. Tričká sú zaujímavé a priťahujú pozornosť. Ľahšie sa tak dostanete do povedomia širšiemu publiku.

Variabilita- máte svoju predstavu? Výborne! Na výber máte z množstva strihov, farieb a potlače. Či už máte záujem o dámsku alebo pánsku verziu trička, nie je to problém. Reklamné tričko je pre Vás ako stvorené.

Hrajte farbami – rovnako ako typ trička, je na Vás akú farbu si vyberiete. Od klasickej bielej, ľahko využiteľnej napríklad v salónoch. Cez výrazné farby využiteľné na verejných podujatiach plných ľudí, kde potrebujete zaujať už z diaľky a pritiahnuť pozornosť, po elegantnú verziu čiernej. Tá sa prispôsobí hádam každému odvetviu a nechá Vašu reklamu hovoriť za Vás.

Vaše tričko Vaše pravidlá

Reklamné tričká sú Vašou vizitkou. Samy sa rozhodnete čo na Vašom tričku bude. Máte záujem o výrazné a veľké logo? Text ako odkaz na Vašu firmu alebo jej filozofiu je čisto Vaša parketa. To, čo bude zdobiť Vaše reklamné tričko je čisto vo Vašich rukách. Veľké, malé, farebné, obrázkové, pre aké sa rozhodnete. Plocha trička je dostatočne veľká na to, aby zvládla dostatočné textové pole, či kontaktné údaje. Rovnako je možné umiestniť rôzne obrázky či texty na prednú alebo zadnú stranu trička. Ste teda neprehliadnuteľný pre ľudí pred ale aj za Vami. Vďaka tejto možnosti sa dosah reklamy zdvojnásobuje.

Čierna elegancia

Práca bez práce

Mať dobrú reklamu je polovica úspechu. Nepotrebujete preto ale nákladnú televíznu reklamu, či hodiny alebo dni kontaktovania zákazníkov. Stačí Vám jednoduché tričko, ktoré Vám ušetrí náklady aj čas, ktorý by ste premárnili. Stavte na prácu bez práce. Tú totižto urobí za Vás Vaša reklama na reklamnom tričku.

Podobné príspevky