Nákupy

Zmysly na maximum

Milujete pôžitok a chcete svoje zmysly dostať na maximum? Možno ste e to ani netušili ale je tu mimoriadne príjemný spôsob ako to urobiť… Pôžitok je pocit, ktorý sa iba ťažko definuje. Dosiahnuť ho môžeme rôznymi spôsobmi. Pre každého to môže byť niečo iné. Niekomu stačí na pocit pôžitku čokoláda. Niekto chce viac.. Možno ste už počuli o tantra masáži. Je to extra zmyselná záležitosť. Kto ju ešte neskúsil, by si mal rozhodne vychutnať jej účinky. Je to totiž multi – zmyslová záležitosť. Je natoľko obľúbená, že ju nájdete v čoraz viac salónoch a centrách po celom svete. Teší sa úspechu a my sa vôbec nečudujeme. Táto exotická masáž si našla svojich zástancov aj u nás. Práve preto vznikli aj samostatné salóny ponúkajúce hlavne tento druh služby.

žena ako protipól muža

Kam siahajú korene tantrického učenia?

Tantra je učenie známe už zo staroveku. Je úzko prepojený s tradíciami a podstatnou umenia vedomia. Najznámejšia bola v Indii, s ktorou je automaticky spájaná. Nejde ale iba o povrchnú záležitosť. Práve naopak, tantra ide do hĺbky, práve preto je tak fascinujúca. Vzniká z rôznorodosti protikladov – muža a ženy. Ich sexuálne spojenie bolo niečím výnimočným. Nejednalo sa iba o holý akt, bolo to hlboké prepojenie medzi týmito dvomi protipólmi. Prepojenie tiel a prepojenie ich vedomia. Tento hlboko vnímaný zážitok bol silným nábojom oboch. Tantra je teda okrem pôžitku aj oslobodzujúcim aktom pre myseľ a podvedomie.

tantrické učenie lásky

Nejde iba o pôžitok, zmysly pracujú doslova na maximum a odmenou je zážitok nielen na fyzickej úrovni. Tantra dokáže uvoľniť nielen telo ale aj prípadné bloky v podvedomí. Hlavne čo sa týka sexuálnych blokov. Pravidlá nás sprevádzajú počas celého života, už od útleho detstva. Vyskúšajte pocit slobody, kde myseľ nie je obmedzená pravidlami, je voľná a vnímavá. Otvorená všetkým pocitom, ktoré si žiada. Taký pocit blaha a pôžitku ste ešte asi nezažili.

Podobné príspevky