Nákupy

Drobnosť, ktorá nesmie chýbať

Ste kreatívna duša, ktorá neustále niečo vyrába. Je to úžasný koníček, avšak je spojený s jednou veľkou nevýhodou. Udržujte si pri práci poriadok. Poznáte to, materiáli ako perly, korálky či iné drobné materiály na výrobu hand made vecičiek či ručných prác sa rady rozutekajú po stole alebo krabici. Pre efektívnu prácu ale aj rýchlejšie hľadanie správnych doplnkov úložné boxy či krabice nie sú vhodné. Materiál je v nich voľne položený a ľahko sa zamieša či vysype. Nejedna mama či gazdinka alebo tvorilka pozná rozsypané korálky v dome. Nie je to nič príjemné, pretože tieto drobné materiály sa ťažko a namáhavo zbierajú a triedia.

viac času na tvorenie - menej upratovania

Je to zbytočná práca a samozrejme zdĺhavá. Skvelým typom ako si v svojej umeleckej krabici udržať poriadok a zefektívniť hľadanie toho, čo práve potrebujete sú uzatvárateľné sáčky 2packsk. Sú ako stvorené pre ukladanie drobného materiálu. Veľkou výhodou je ich pevnosť. Nech už si do nich ukladáte prívesky, korálky či drobnosti atypického tvaru – tieto sáčiky to zvládnu. Rýchlejšie hľadanie konkrétnej veci vďaka priehľadnosti. To je ďalšia užitočná vlastnosť pre tie z nás, ktoré večne niečo hľadajú. Bez prehadzovania a vytvárania ďalšieho neporiadku, všetko môžete mať poruke a hneď na očiach. Vďaka kvalitnému materiálu a rôznorodému typu, je možné kúpiť si aj sáčiky farebné a rozdeliť si svoje veci podľa farebných kategórií. Posuvný zip jazdec udrží všetko presne tam, kde to má byť. Kým obyčajné sáčiky sa môžu rozviazať. Tie uzatvárateľné sú opatrené posuvným zipom, vďaka ktorému ostane všetko dnu. Je tak pevný že dokáže udržať vo vnútri sáčku nielen kreatívne potreby, ale aj tekutiny či pieskové substancie.

Tvorte bez starostí

Neprepúšťa vzduch a preto je vhodnou voľbou aj pri balení modelárnych hmôt, ktoré na vzduchu rýchlo schnú a vytvrdnú. Tieto sáčiky sú recyklovateľné a môžete ich dokonca používať opakovane. Šetríte tak nielen prírodu ale aj mieru odpadu a svoju peňaženku. Cena je totiž primeraná a vzhľadom na opakované použitie a výdrž sú oveľa úspornejšie ako klasické mikroténové sáčky. Nemusíte si na ne lepiť žiadne ceduľky s názvami toho, čo sa v ňom nachádza. Môžete si to jednoducho na ne napísať bez toho, aby ste porušili steny sáčika. Ak patríte teda k večne hľadajúcim a upratujúcim kreatívnym dušičkám, vyskúšajte túto jednoduchú drobnosť pre udržanie poriadku, prehľadu a zrýchlenie hľadania. Budete mať viac času na tvorenie a menej času na zbytočné upratovan

Podobné príspevky